What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

how can share post and download resources

Staff member
Joined
Feb 18, 2019
Messages
72
Likes
3
#1
ENGLISH
Yutt23 is a premium platform, Has approved membership system, You have an website in illegal otherwise we will not approve your membership request. If you have really big data or crack information [email protected] mail us and meet.

What is Yutt23 and what was the purpose?

Yutt23 is a platform where you can find and share warezes that you won't find on the virtual network. The Warez Library was established with the aim and did not engage in any activity. Yutt23 is not a platform where you will be constantly active, you can help us improve our network by sharing important data and scripts with you.


Which categories do you have access to?
About and News, you can share your comments and suggestions for innovations shared in the category.
Ask and meet (New Members), you can introduce yourself.
Code Share, you can ask for help with the codes you have installed and you can get help or share the codes you make with us.
You will be sharing Warez Shares from Resources, not from Category.


How do I download content?

In order to download content, you must have a credit in your account. To win dollars, you need to share script or share data. Since the system is approved, you do not have any dollar earnings while your membership is 1 level. Your level will increase according to your share and content. This system has been designed to ensure the authenticity of the contents.

How can I share content?

Make the following progress to share content. From the menu, select Resources -> Add New Resources and the category of content you want to share. You have to upload your file. You must enter 3 labels and fill all boxes. After you have filled all of them, do your sharing and wait for your approval 2. you will not expect any confirmation when it is upgraded.

TÜRKÇE
Platformun seviyesini koruyabilmesi için üyelikleri onaylı sistem yaptık. Forum içeriğini diğer platformlar gibi çöp tutmak istemiyoruz.

Yutt23 nedir ve ne amaçla kuruldu ?

Yutt23, sanal ağda bulamayacağınız warezleri bulup paylaşabileceğiniz bir platformdur. Warez Kütüphanesi amacı ile kurulmuştur ve herhangi bir aktivite uğraşına girmemiştir. Yutt23 sürekli aktif olacağınız bir platform değildir elinizdeki önemli data, scriptleri bizlerle paylaşarak ağımızı geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma üye olabilmek için şartlar;
- İllegal website sahibi olmalısınız ( Hack, forum, warez )
- Siteniz yoksa [email protected] mailine neden üyeliği istediğiniz hakkında yada neden üyeliğinizi kabul etmemiz hakkında açıklamalar yapmalısınız.

Hangi kategorilere erişiminiz var ?
About and News,
kategorisinde paylaşılan yenilikler için yorumunuzu yapabilirsiniz ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
Ask and meet ( New Members ), girip kendinizi tanıtabilirsiniz.
Code Share, takıldığınız kodlar hakkında yardım isteyebilir ve yardım alabilirsiniz yada yaptığınız kodları bizlerle paylaşarak ağ yaratabilirsiniz.
Warez Paylaşımlarını Kategori'den değil Resources üzerinden yapacaksınız., Eğer aradığınız kategori yoksa lütfen bize bildirin.

Nasıl warez paylaşımlarını indirebilirim ?

Warez paylaşımlarını indirebilmeniz için hesabınızda kredi olarak dolar bulunması gerekmektedir. Dolar kazanabilmek için de warez paylaşımı yada data paylaşımı yapmanız gerekiyor. Sistem onaylı olduğu için üyeliğiniz 1 level iken dolar kazancınız olmamaktadır. Yaptığınız paylaşım ve içeriğe göre leveliniz yükselecektir. Bu sistem içeriklerin özgünlüğünü sağlamak amacı ile yapılmıştır.

Nasıl içerik paylaşabilirim ?

İçerik paylaşabilmek için alttaki ilerlemeyi yapınız. Menüden Resources -> Add New Resources ve paylaşmak istediğiniz içeriğin kategorisini belirleyin. Belirledikten dosyanızı upload etmeniz gerekmektedir. 3 etiket girip tüm kutucukları doldurmanız gerekmektedir. Tüm hepsini doldurduktan sonra paylaşımı yapın ve onaylanmasını bekleyin rütbeniz 2 . seviyeye yükseltildiğinde herhangi bir onay beklemeyeceksiniz.

Örnek içerik :
1553254935365.png


- Heryerde bulunan warezleri içerikleri paylaşamazsınız
- Paylaştığınız warezlerde reklamınızı vb yapabilirsiniz fakat çok fazla etkileşim olmayacağı için reklamın bu platformda bir önemi olmamaktadır.
- Site içerikleri birden fazla platform yöneticileri tarafından araştırılıp ona göre onaylanır.
 
Last edited:
Top Bottom